Automaty SVAČINOVÉ

Snakky

Snakky

Prodejní automat na kusové zboží


Prodejní automat na kusové zboží – cukrovinky, slané snacky, bagety a PET lahve o objemu 0,5 L. Je to velice univerzální a nejpoužívanější prodejní automat na kusové zboží. Velmi často je doplňován do sestavy s nápojovým automatem na teplé nápoje typového označení Kikko, či Snakkym SL, který slouží pouze jako otrok a je řízen jedním mincovním zařízením ze Snakkyho. Sestavy se dají libovolně kombinovat a doplňovat. Snakky SL je z valné části používán jako prodejní automat na chlazené nápoje. Velký výběr zboží a vysoký výkon… to je SNAKKY.


Detail automatu ›

Snakky MAX

Snakky MAX

MAX prodejní automat na kusové zboží


Prodejní automat na kusové zboží – cukrovinky, slané snacky, bagety, plechovky 0,33L až 0,5 L a PET lahve o objemu 0,5 L. Prodejní automat na kusové zboží slouží jako vhodný doplněk prodejního automatu na teplé nápoje typového označení ASTRO či CANTO viz. sekce automaty na teplé nápoje. Je hojně využíván na veřejných místech jako jsou např. nemocniční zařízení, obchodní centra a nádraží.


Detail automatu ›

Melodia

Melodia

Vysoký výkon, luxusní design a velký uživatelský komfort


Prodejní automat na kusové zboží – cukrovinky, slané snacky, bagety, plechovky 0,33 L až 0,5 L a PET lahve o objemu 0,5 L. Velice oblíbený prodejní automat na kusové zboží v kancelářích, ale i na veřejnosti. Podsvícení led diodami a atraktivní design, který je velmi často je doplňován čtečkou bankovek, která přijímá hodnoty 100,- a 200,- Kč, činí tento svačinový automat naprostou jedničkou. Skvělý výběr zboží, vysoký výkon, luxusní design a velký uživatelský komfort… to je MELODIA.


Detail automatu ›

Samba Plus

Samba Plus

Opravdový luxus mezi automaty


Prodejní automat na kusové zboží – cukrovinky, slané snacky, bagety, plechovky 0,33 L až 0,5 L a PET lahve o objemu 0,5 L. Oblíbený prodejní automat na kusové zboží na veřejných místech. Podsvícení led diodami a atraktivní design, který je velmi často je doplňován čtečkou bankovek, která přijímá hodnoty 100,- a 200,- Kč, činí tento svačinový automat opravdovým luxusem mezi automaty. Skvělý výběr zboží, vysoký výkon, luxusní design a velký uživatelský komfort… to je SAMBA.


Detail automatu ›

Rock

Rock

Velká kapacita zabezpečená proti vykradení a vandalismu


Prodejní automat na kusové zboží – cukrovinky, slané snacky, bagety, plechovky 0,33 L až 0,5 L a PET lahve o objemu 0,5 L. Oblíbený prodejní automat na kusové zboží na veřejných místech s vysokým náporem na odběr. Podsvícení led diodami a luxusní design, který je doplňován čtečkou bankovek, která přijímá hodnoty 100,- a 200,- Kč, činí tento svačinový automat opravdovým luxusem s nejvyšším uživatelským komfortem mezi prodejními automaty. Zabezpečení proti vykradení a vandalismu. Ohromný výběr zboží s velkou kapacitou nabízených produktů, vysoký výkon, luxusní design a velký uživatelský komfort… to je ROCK.


Detail automatu ›

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Průcha - 603 430 207

Opravy a servis


Telefonní kontakt
pro hlášení oprav a servis:
601 391 360

Otestujte si zdarma!


Pokud nejste rozhodnuti, jaký typ automatu či druh kávy zvolit, pak není nic jednoduššího, než si vyžádat ochutnávku z kancelářského či vendingového automatu. Zdarma předvedeme druhy káv a technologii přímo na vašem pracovišti.


Chci otestovat automat ›
Chci otestovat ochlazovač POU ›

Novinky

Máme v nabídce nový automat...


Představujeme nový kancelářský stroj na kapsle EASY s autonomní nádrží. EASY – snadné jak podle jména, tak i samotným ovládáním přístroje.


Ukázat novinku ›

počítadlo.abz.cz